Far Cry 7 má jít jiným směrem než předchozí díly

Zatím co hráči netrpělivě čekají na vydání Far Cry 6, v Ubisoftu již nějakou dobu vzniká Far Cry 7. A má se výrazně změnit.

Článek  Středa - 30.6. 2021
Far Cry 6.jpg
Ubisoft právě dokončuje vývoj očekávaného Far Cry 6, který měl původně vyjít už v minulém roce, plány se ale změnily a vedení Ubisoftu usoudilo, že bude nejlepší odložit téměř všechny své připravované hry. Vydání se však blíží a již nic nenasvědčuje tomu, že by mělo dojít k dalšímu odkladu. Každopádně zatím co vývoj Far Cry 6 finišuje, Ubisoft má údajně rozpracovaný další díl, prozradil to ve svém podcastu uznávaný velmi dobře informovaný novinář Jason Schreier.

Podle Jasona Schreiera se má Far Cry 7 dle plánů Ubisoftu změnit, jak přesně a v čem neprozradil, nicméně můžeme spekulovat. Když se podíváme na předchozí díly série, od trojky se prakticky v ničem nezměnily, kromě zasazení, záporáka a děje hrajeme prakticky neustále to samé dokola a že vyšlo spousty dalších dílů. Velkou změnu by hráči měli pocítit už s Far Cry 6, kde nepůjde o klasický Far Cry svět, kde zabíráme desítky táborů a přejiždíme od vesnice k vesnici či odpojujem rádiové vysílače, tady na nás čeká velké město Yara a samozřejmě okolí vesnic, džungle apod.

Far Cry 7 vyjde nejdříve v roce 2023.
 Far Cry 7
 
  
Jakub Hergesell      
   
Zakladatel (2011) a šéfredaktor herního deníku SPITE.cz.
Velký fanoušek open-world a survival her.
  
Nahlásit chybu v článku
 
30.06.2021 07:40:13
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one