Far Cry 7 by mělo být více založeno na online prvcích

Už v polovině letošního roku informoval insider o chystaných změnách série Far Cry. Teď už víme, o jaké asi půjde.

Článek  Neděle - 10.10. 2021
Far Cry 7.jpg
Zdá se, že Ubisoft mění kompletní strategii společnosti a v budoucnu se chce více zaměřit na online hry. Své o tom může říct série The Division, která je prakticky založena na online režimech, podobně došlo i na sérii Ghost Recon, Rainbow Six a své by o tom mohla říct i připravovaná multiplayerová FPS akce XDefiant.

Že by ale mohlo dojít i na tradiční singleplayerový Assassin's Creed či Far Cry, to asi čekal málokdo. První více online Assassin's Creed, prozatím přezdívaný jako Infinity, vyjde nejdříve v roce 2022, dle slov Ubisoftu je potřeba změna, dokáže si ale někdo zrovna sérii Assassin's Creed představit jako live-service hru? Dost hloupá změna, si osobně myslím.

Každopádně co se sérií Far Cry? Šestka, která vyšla teprve před pár dny sice dostává víceméně pozitivní recenze, nicméně téměř v každé se dočteme, že opět nedošlo k nějaké revoluci, nýbrž znovu k tomu samému. Už v polovině roku 2021 prozradil novinář Jason Schreier, že Far Cry 7 bude jiné, v čem už ale neřekl. Nyní se ale dozvídáme, že tou změnou by mohl být přechod na live-service Far Cry, co to pro sérii znamená? Méně po sobě jdoucích dílů, více obsahu a samozřejmě "sezón" pro jeden stávající díl.

Nové Far Cry vyjde nejdříve v roce 2023 - 2024.
 Far Cry 7
 
  
Jakub Hergesell       
   
Zakladatel (2011) a šéfredaktor herního deníku SPITE.cz.
Velký fanoušek open-world a survival her.
  
Nahlásit chybu v článku
 
10.10.2021 15:32:58
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one