Fanouškovský tým dokončil český překlad hry Divinity: Original Sin 2

Novinka          Pondělí - 16.12. 2019
Je to neuvěřitelné, ale je to tak. Český překlad fantastické RPG hry Divinity: Original Sin 2 je dokončen, informoval o tom český překladatelský tým PřekladyHer.eu. Divinity: Original Sin 2 vyšlo v září 2017 pod Larian Studios, které možná takový úspěch po vydání hry ani nečekalo. Hra v recenzích dostala 9.3 / 10 a rázem se stala kandidátem na hru roku. 

Český překlad je dokončen, vydání by mohlo ve spolupráci s tvůrci hry Larian proběhnout už do Vánoc 2019. Po vydání češtiny Divinity by se tvůrci měli pustit do překladu hry Baldur's Gate 3, též ve spolupráci s Larian Studios - což je skvělá zpráva. Níže už pro zvědavce statistiky o překladu Divinity přímo ze stránek tvůrců a video s českou ukázkou.
"Jen samotná DE verze má v současnosti přes 92 tisíc řádků! Momentálně všehovšudy má překlad kolosálních 3.924 NS textů, což představuje zhruba 9.417 klasických stránek knížky (formát A5).

Tímto překonal asi vše, co kdy bylo, kromě Falloutu, tudíž se zřejmě pohodlně řadí na 2. příčku největší textové hry všech dob."
Divinity 2.jpg
16.12.2019 10:38:32
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2021, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, XBOX a Nintendo Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one