Ex-vývojáři Blizzardu pracují na hororové hře Broken

Broken.png
Bývalí tvůrci Blizzardu se po letech opět spojili, založili vlastní nezásvislé studio Kollide Ent. Jejich první hrou by měla být epizodická hororovka Broken. Tedy ovšem pokud se podaří hře zabodovat na KickStarteru, kde tvůrci požadují velkých 275.000 $.
V Blizzardu se vystřídalo tisíce vývojářů, kteří z nich si ale po svém ukončení založilo vlastní studia, jednimi z nich jsou Kollide studio, které bojuje na KickStarteru o jejich první, epizodickou hororovku Broken. 

Zatím se jí bohužel nedaří, zbývá posledních 17 dní a vybrali pouze něco málo přes 5.700$ z požadovaných 275.000$ (v přepočtu 6.5 miliónu Kč). Jejich boj je pravděpodobně u konce, každopádně to neznamená, že by hororvka nemusela vyjít. Pojďme si ji trošku představit, ukázat screeny a trailer.

Broken se odehrává v roce 2021, hlavní hrdina jménem Kyle Logan je společně se svou rodinou na konci světa, společně s biologickou zbraní, která mění lidi na mutanty. Čeká nás spousty hororových chvil z pohledu třetí osoby. Vývojáři přiznávají, že velkou inspirací bylo The Last of Us, Half-Life nebo The Walking Dead. Dále slibují velmi napínavý a skvělý příběh, který vyjde na několik epizod. Vyjít by mohl už letos v létě. To na jaké platformy se ještě uvidí.
3.jpg
6.jpg
4.jpg
1.jpg
2.jpg
5.jpg13.02.2016 15:00:45
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one