Ex-tvůrci Grand Theft Auto: V zakládají vlastní studio a oznamují hru Project Everywhere

Everywhere.png
Sérii Grand Theft Auto, včetně pátého dílu z roku 2013 s klidem dodělali a jejich cesta u Rockstaru skončila. Mluvíme o hned třech velmi důležitých vývojářích, kteří pracovali na GTA značce roky. Ti oznámili založení vlastního studia a oznámili první hru. Bude se podobat GTAčku?
Bohužel pro nás, tři významní tvůrci série Grand Theft Auto a onlinu GTA opustili Rockstar už v roce 2015. Snad to nebude mít dopad na další díl. Každopádně dnes se o GTA bavit nebudeme, ne tak uplně. Před pár dny Leslie Benzies oznámil založení vlastního studia ve Skotsku. 

O hře, která má zatím pracovní název Everywhere se rozhodlo v průběhu roku 2016, kdy se další dva extvůrci GTA V a GTA: Online přidali k Lesliemu. Jde o Matthew Smitha, který byl šéfem v Rockstaru a Colina Entwhistla, který byl ve studiu významným kamerovým programátorem.

Jejich první hru popisují podobně, jako GTA: Online (vzrušující svět, kde jsou smazány hranice mezi realitou a simulací), podle popisu půjde o multiplayer, velkým sponzorem je totiž Amazon, který zaplatí jak servery, tak engine Amazon Lumberyard. Ve hře bude aplikovaná služba Twitch, je tedy více než pravděpodobné, že opravdu půjde o online hru. 

Polygon měl tu čest spojit se s vývojáři a optal se, bude hra podobná GTA 5? Odpověď zněla, "Jde o naprosto odlišnou hru GTA".27.01.2017 13:17:48
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one