Ex-tvůrci Dying Light oznamují survival hru Project Oxygen

V malém polském studiu Far From Home vzniká FPS survival hra. Co od ní čekat?

Project Oxygen.jpg
Oznámení  Úterý - 4.8. 2020
V polsku nedavno vzniklo nové herní studio Far From Home, ovšem složené z profesionálů, kteří pracovali na skvělých hrách, třeba Dying Light, Chernobylite nebo Divinity Original Sin. Otázkou bylo, co bude jejich první hrou, dalo se vzhledem k bývalým hrám očekávat, že půjde o survival v otevřeném světě z pohledu vlastních očí. 

O připravované debutové hře Project Oxygen máme první oficiální informace. Není toho moc, k dispozici není ani teaser trailer nic, vidět však můžete vůbec první a jediný obrázek ze hry výše. 

Project Oxygen nabídne od všech her, které tvůrci připravovali něco. Jak sami tvrdí, uvidíme zde mix Dying Light, Subnautica a Metro Exodus. Hlavní postavou nebude žádný velký hrdina, jen "obyčejný" vědec, který si před odchodem ze základny, kterou tvoří velká vzducholoď, naplánuje svoji cestu a questy. Vzducholoď Zepelin bude něco, jako byl v Chernobylite mrakodrap, tedy bude základnou a skladištěm, které si budeme moct vylepšovat.

Vše se odehrává v budoucnosti v postapokalyptickém světě. Další informace bychom se mohli dozvědět už ve čtvrtek, kdy proběhne další díl pořadu State of Play.
 Project Oxygen
 
  
Jakub Hergesell      
   
Zakladatel (2011) a šéfredaktor herního deníku SPITE.cz.
Velký fanoušek open-world a survival her.
  
Nahlásit chybu v článku
04.08.2020 10:27:26
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one