eFootball 2022 v recenzích totálně propadl. Jde o nejhorší fotbalovou hru historie?

Mělo jít o revoluční fotbal postavený na Unreal Engine 5. Místo toho jde pravděpodobně o nejhorší fotbalovou hru všech dob.

Článek  Neděle - 3.10. 2021
eFootball.jpg
Tohle se společnosti Konami sakra nepovedlo. Že tenhle ročník, přechod na free-to-play a změna názvu bude průser nám v redakci bylo naprosto jasné ihned po prvním traileru. Už tam byla vidět ošizená grafická stránka hry, podprůměrné byly také animace hráčů nebo rozložení a grafická podoba uživatelského rozhraní. Na přímo má slova, bohužel, opravdu došlo.

eFootball je nejhorším dílem z celé série Pro Evolution Soccer a na FIFU, té nesahá ani po kotníky. Hra si dokonce odnesla jedno nešťastné prvenství, jde o nejhůře hodnocenou hru na Steamu a není vůbec divu, stav hry je katastrofální a podobá se spíš mobilní menší hře. 

Upřímně absolutně nechápu, co tvůrci hry celé roky dělali, v roce 2020 vyšla pouze aktualizovaná (jen úprava sestav) verze PES 20 na PES 21 stím, že prioritou bude "PES 22" - dnes eFootball 2022 postavený na Unreal Engine 5. Na misto slibované revoluce tu máme obří pád dolů a Konami si toho je dobře vědomo, hráčům slibuje update a patche, které hru budou pomalu zdokonalovat, otázkou ale je, zda to vůbec má nějaký smysl, je tu totiž ještě FIFA 22, o kterou je postaráno celkem slušně.
 eFootball
 
  
Jakub Hergesell       
   
Zakladatel (2011) a šéfredaktor herního deníku SPITE.cz.
Velký fanoušek open-world a survival her.
  
Nahlásit chybu v článku
 
03.10.2021 13:28:08
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one