EA ukázalo všechna DLC k Battlefield 1

Battlefield 1.png
První placené DLC pro Battlefield1, They Shall Not Pass je téměř za rohem, vychází už za pár dní a jelikož se objevily zprávy ohledně možného příchodu zombie do hry, EA rychle zareagovalo tím, že oznámilo i zbytek dodatečných balíčků. Zombíci v nich nejsou, nebojte.
Před pár dny to mohlo vypadat, že se v některém z nadcházejících DLC objeví zombíci, v prvním placeném balíčku, který se jmenuje They Shall Not Pass, jsou totiž slyšet podivné zvuky zombíků na mapě Fort Vaux. Více lidí skutečnost, že by v #Battlefield 1 objevily zombíci dost pobouřilo. Naštěstí dnes EA ukázalo zbytek DLC, které se k nám postupem času dostanou, žádní zombíci v nich nejsou. Pojďme si je tedy detailněji představit.
They Shall Not Pass

První balíček, který dorazí už tento měsíc (Březen) nám přinese nové mapy, zbraně a Francouszkou armádu. 
rendition1.img.jpg
In the Name of the Tsar

Druhé DLC nás vezme do Ruska, kde se konečně podíváma na zasněžené mapy, kterých bude přibližně čtyři. Další informace EA neprozradilo, je na to brzy. Bohužel neznáme ani datum vydání. 
dice.png
Turning Tides

Třetí DLC nás pošle do Belgie a Turecka, kde se podíváme především na velké bojové lodě. Bohužel ani zde neznáme datum vydání a detaily.
lode.jpg
Apocalypse

Půjde pravděpodobně o poslední DLC pro tento díl. Co nabídne je největší záhadou, každopádně se dočkáme nejbrutálnějších zbraní, které byly v první světové válce použity.
2.jpg01.03.2017 11:25:23
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one