EA si zaregistrovali značku Need for Speed: Arena

NFS Arena.png
Need for Speed série pořád tápe.... velkému dílu, kterému EA tolik věřilo hráče nepřesvědčilo. Ani později oznámené free-to-play závody NFS: Edge, které vyšly pro Asii si nevedou dobře. Bude to chtít změnit nová značka Need for Speed: Arena?
Závodní série Need for Speed se trápí, EA sice přestalo vydávat každoročně nový díl, přesto bylo po posledním NFS co ladit. Vynahradí nám to zatím neoznámené #Need for Speed: Arena? EA zatím oficiálně nic neřeklo, podařila se pouze vyhrabat ochranná známka, která uvádí, že půjde o software pro Evropu (jasně, že půjde o hru). 

Detaily neznáme, každopádně se na herních fórech mluví o možném nástupci NFS: World, což byla free-to-play hra, stejně tak by mohlo jít o mobilní hru, přeci jen by bylo dost divné, kdyby AAA hra měla název Arena.

Každopádně se asi brzy dozvíme, co to na nás EA zkouší. A co myslíte vy, bude to klasické pokračování série, free to play verze NFS nebo mobilní hra? Jít by samozřejmě mohlo také o off roudové destrukce v aréně (to už by jsme ale chtěli moc).

08.11.2016 17:16:44
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one