EA potvrdilo vývoj nového Dragon Age

Dragons Age.png
Že by mohl být ve výboji další díl povedené série Dragon Age od BioWare se spekuluje už nějaký ten měsíc. Tvůrci dokonce zveřejňovali indície, které měly teasovat právě další díl Dragon Age, nakonec vše nasvědčovalo tomu, že se oznámení dočkáme už na E3. Tam se ho ale nedočkáme.
Možná si ještě pamatujete na články, které jsme minulý rok ohledně Dragon Age psali, BioWare teasovalo růžový obrázek s věží, i fotografii šachovnice, kde věž stála na políčku E3. V tu chvíli bylo teoreticky jasné, že EA oznámí další díl na plánovaném EA PLAY v červnu letošního roku. To se ale nestane. 

Alexisem Kennedym přiznal, že spolupracuje s BioWare na příběhu dalšího Dragon Age, tím vlastně potvrdil vývoj hry. Na otázky typu, kdy EA oznámí hru atd bohužel odpovědět nemohl. Za to zástupce EA řekl, hru ještě nekonzultují ani s investory ani v samotném studiu. Oznámení je tedy asi daleko.

Jen připoměňme, že poslední #Dragon Age: Inquisition vyšel už v roce 2014, čas na nástupce je tedy vítán.21.06.2017 12:18:41
Administrator
1
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one