EA oznamuje NHL 2015, čekají jej velké změny a inovace

nhl15.png
EA dnes odpoledne oznámili další ročník oblíbené série NHL, která se ale poslední roky podle fanoušků zrovna ničim skvělým neukázala. Teď se to ale samozřejmě má změnit a to především kvůli next-gen konzolím PlayStation 4 a Xbox One, na které se především ukáže "next-gen". Koukněte na trailer.
S příchodem nové generace konzolí PlayStation 4 a Xbox One se tvůrci konečně můžou pustit do realističtějších her než za posledních několik let. Výjimkou nebude ani NHL 2015, na které se EA prý velmi dobře připravilo. Next-gen verze bude naprosto celá překopaná, dočká se nového enginu. Všechny novinky a změny se týkají především PS4 a XO, staré generace PS3 a X360 budou zkrátka stejné, jako minulé ročníky jen s několika málo změnami. 

Stejně jako FIFA má realně pohybující se míč a užásné ochozy, NHL 15 to také nemine, hlediště bude plné dobře vypadajících fanoušků, puk se bude chovat realně, umělá inteligence bude nastavena na nejvyšší level, detaily a grafika taktéž, co více si o hokeje přát? Trošku nás mrzí absence PC verze, která s příchodem next-gen konzolí mohla klidně přijít, no možná se jí ještě dočkáme. 

My se těšíme na první obrázky ze hry a samozřejmě gameplay, ale to asi až na E3 2014, teď tu máme alespoň ten teaser trailer.
#NHL 15 vychází v září 2014
05.05.2014 17:44:28
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one