EA oficiálně oznámilo Battlefield: Hardline

hardline.png
Ještě né tak uplně, ale přes oficiální stránky ano. Možná si vzpomenete na to, když jsme Vám před několika dny psali o údajném Battlefield: Swat, které již viděli moderátoři velkých herních magazínů v zahraničí. Dnes tu máme starý gameplay trailer ze hry, několik informací a přibližný datum vydání.
Battlefield: Hardline poběží na #Frostbite 3, je to akční FPS-ka z pohledu první osoby. Vše se odehrává ve válce mezi policií a zločinci jako jsou například bankovní lupiči - (tak trošku by se nám líbilo něco jako PayDay na Frostbite 3). Jinak hru, kterou novináři pojmenovali jako Battlefield: Swat měl svůj důvod, zásahová jednotka ve hře bude především ta SWAT, což mimochodem můžete vidět také v 7. minutovém videu, které EA uniklo na veřejnost a výsledek? Nevypadá to až tak skvěle. EA se vyjádřilo tak, že jde o více jak půl roku staré záběry.

Battlefield: Hardline bude vytvářet tým DICE, který udělal například sérii Battlefield a parkourovku Mirror's Edge. Společně s DICE se na hře podílí také studio Visceral Games, které vytvořilo například sérii Dead Space.

Origin také prozradil informace o lokalizaci, která bude mít českou podporu, přibližný datum vydání je na podzim 2014 a počkat si máme na E3 2014, kde EA ukáže "první" video ze hry.

Více se možná dozvíte časem na oficiální stránce hry nebo Originu.
Battlefield: Hardline vychází na podzim 2014
29.05.2014 17:56:05
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one