EA nabízí hry zdarma

EA-logo.jpg
EA nabízí hry zdarma (officiálně), věděli jste to? Je to tak a nejsou to žádné slabé nekvalitní propadáky. Druhy her jsou přesně takové, že si vybere každý návštěvních nebo příznivec své oblíbené kategorie. Například hra Battlefield, Need for Speed nebo také Dragon Age Legends. Pokud Vás zajímá další info + odkazy k (EA oficiálnímu stažení), tak čtěte dále.
Jako první si představíme hry, které jsou k mání. Obrázkové a videové ukázky, by Vás mohli přesvědčivě zaujmout i když to nejsou hry v ceně 1.000 kč. Každá hra má své fanoušky. Například hra Dragon Age Legends má na svém kontě již milion hráčů online. Na sociální síti Facebook, má více jak 1/4 miliónu fanoušků. Proč? Protože i tyto hry dokážou dostatečně zabavit a zaujmout. Dnes si popíšeme 4 z těch cca 8 her. Další týden můžete čekat další.
Seznam her k dispozici jako ZDARMA:

- Battlefield: Play4Free
- Battlefield: Heroes
- Need for Speed: World
- Battle Forge
- Lord of Ultima
- Tiger Woods: PGA Tour
- Dragon Age: LegendsBattlefield: Play4Free

Celá hra má vlastně stejný cíl, jako každá jiná. Někde jde o bombu, někde o vlajky. Servery jsou o velikosti klidně až 30 hráčů a mapy jsou dostatečně velké. Žádné mačkání, blokování nebo překážení jeden druhému. Hra nabízí zábavu, žádné cheaty (alespoň jsme žádné nenašli) a velký počet serverů. Je to celkově válečná hra jako každá od Battlefield. Grafika není až tak úžasná, výhodou je, že si ji zahraje každý průměrný PC. Hra je od začátku přidána na PLAY4FREE. Hru Battlefield P4F si můžete zahrát online s přáteli a zabít tak čas.
SPITE TV - HD Gameplay

Oficiální stránka hry: www.battlefield.play4free.com
Battlefield: Heroes

Dá se říci kreslená hra. Již od úplného začátku byla hra zdarma a volně ke stažení. Vytváření legračních postaviček za které budete hrát je pouze začátek. Co potom, až budete sedět na letadle, přesněji na jeho křídle a čekat na seskok a rychlou přestřelku. Gesta postaviček jsou takřka jedinečné a originální. Od začátku Vám přibývá LEVEL. Na úplném začátku, kde si vytvoříte postavičku Vás čekají ještě malé kručky, než hru budete moci spustit. Výběr charakteru, sniper, gunner a další možnosti. Každý druh má své pro a proti. Více než 7 milionů uživatelů si zde vyzkoušelo hodiny hraní. Zkuste to i Vy.
SPITE TV - HD Gameplay

Oficiální stránka hry: http://www.battlefieldheroes.com
Need for Speed: World

Závodní hra a další díl povedené série Need for Speed. Grafika hry odpovídá asi přibližně stejně jako má Undegroung 2. Ze začátku Vás čeká pár kroků, než si hru budete moct zahrát. Výběr auto, samozřejmě slabšího ze začátku a vytvoření účtu (zdarma). Můžete se přidávat mezi závodníky, můžete být hledáni policií, která není zrovna tolerantní. Po zobrazení mapy se Vám ukážou ikony, které zobrazují závody. Pokud přijedete než závod začne, přidejte se a a vyčkejte na další soupeře (maximálně pár sekund). Vyhrát závod není nějaká dřina ani pro začátečníky. Auta se ovládají velmi lehce a doporučujeme využívat zkratky. Po serverech můžete jezdit s přáteli a závodit mezi sebou. Super hra pro odreagování se. Na chvíli určitě zabaví.
SPITE TV - HD Gameplay

Oficiální stránka hry: www.world.needforspeed.com/
BattleForge

Tato fanstasy strategie je nyní uvedena jako FREE. Hra nabízí skvělémožnosti. Výběr postavičky, máte k dispozici kouzla a velkou herní mapu. Do hry se vžijete rychle a dokáže si najít své fanoušky. BattleForge si můžete pořídit také v originální verzi jeste zabalene CD, které má cenu 1.150 kč, no není lepší využít možnost FREE?
SPITE TV - HD Gameplay

Oficiální stránka hry: http://www.battleforge.com
01.08.2011 14:03:26
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one