EA komentuje špatné prodeje Battlefield V a věří v Anthem

Battlefield V.jpg
Čtvrtek - 7.2. 2019             Autor: Jakub Hergesell

Od začátku vydání Battlefield V bylo jasně zřetelné, že se neprodává dle představ EA / DICE. Electronic Arts v tiskové zprávě prozradili prodejní čísla a kolik plánují prodat kopií hry Anthem.
EA je od začátku vydání Battlefield V nespokojeno s nízkým prodejem hry. Od vydání uplynulo teprve pár měsíců, přesto se EA podařilo prodat téměř 8 miliónů kopií, každopádně pro celek jakým je EA je to opravdu málo, společnost počítala s 15 a více milióny prodaných kopií. I tak jsou ale pozitivní, prodeje neustále stoupají a podle tvůrců i nadále budou, do hry totiž míří další obsah zdarma, hráči se mimo jiné dočkají i očekávaného battle-royalu, který pokud se povede, může zvednout prodej hry o další milióny.

Tisková zpráva se zmiňuje také o nadějném Anthem od tvůrců z BioWare. EA počítá s minimálně 5 milióny za úvodní 3 měsíce. 

Pokud se ale nepovede prodat dostatečný počet kopií, má tu EA i další esa, jako potvrzené Need for Speed 2019, Plants vs. Zombies nebo Star Wars Jedi: Fallen Order.07.02.2019 18:10:25
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one