EA brzy oznámí Battlefield: SWAT

swat.jpg
EA před několika týdny oznámilo, že chystá na E3 2014 ukázat něco velkého, něco, co by dokázalo konkurovat například Call of Duty. S jistotou víme, že nepůjde o další díl Battlefield, který bude asi v roce 2015, vyloučit můžeme i další díl série Medal of Honor, podle novinářů půjde o něco jako SWAT.
#EA  potřebuje dohnat ztráty, které by mohly být v letošním roce nevydáním dalšího dílu Battlefield, a tak prý kutí něco jako SWAT. Informovali o tom novináři, kteří mohli vidět také první ukázku a právě oni pojmenovali hru jako Battlefield: SWAT, hra se tak ve finále jmenovat nemusí, každopádně pokud ji pojmenovali po jednotce SWAT, očekáváme taktickou střílečku, ne klasikou rambo fpsku.

EA Kontaktovalo také velikána Game Informer, kteří mají v oblibě zveřejňovat jako první informace o velkých hrách, stejně jako posledně s #Call of Duty: Advanced Warfare

Je tedy možné, že se prvních informací o zatím utajené hře dozvíme buď začátkem nového měsíce, kdy vychází tiskové/digitální vydání Game Informeru, nebo až zkrátka na E3 2014, které začíná už 10.6. 2014.
Battlefield: SWAT by měl vyjít mezi 10. až 12. měsícem letošního roku
25.05.2014 07:11:55
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one