Loading

E3 2019: Square Enix představilo Marvel's Avengers

Úterý - 11.6. 2019            Jakub Hergesell

Square Enix nám v rámci E3 2019 představilo prvním pořádným trailerem príběhovou kooperační hru Marvel's Avengers. Ve článku první detaily, trailer a datum vydání.
Po více než dlouhých dvou letech jsme se konečně dočkali. Square Enix nám ve spolupráci s profesionály singleplayerových her Tomb Raider a Deus Ex představilo Marvel's Avengers

15.5. 2020 se mohou PC, Stadia, PlayStation 4 a Xbox One hráči těšit na pět hlavních hrdinů Avengers, Thora, Iron Mana, Hulka, Black Widow a Kapitána Ameriku. Singleplayerová kooperační akce pro až čtyři hráče nás pošle, dle traileru do San Franciska, kde Avengers oslavují otevřený nové pobočky. V tom se však na mostě Golden Gate objeví obrovský výbuch. Hrdinové na nic nečekají a jdou na věc. 

Nepřátele jsou však nečekaně dobře vyzbrojeni, město se pomalu hroutí a lidé volají po konci Avengers. To se také stane. Hrdinové si dávají několika roční pauzu. Po letech je ale svět opět v problémech, hrdinové se dávají pomalu dohromady a zábava začíná.

Square Enix slíbilo podporu hry na dalších několik let. Dočkáme se spousty dodatečného obsahu včetně nových hrdinů. Marvel's Avengers.jpg
11.06.2019 12:23:50
Administrator
DOPORUČENÉ
 
 
 
 

 
Další gameplay záběry z Need for Speed: Heat
Čtvrtek — 22.8. 2019
 
 
 

 
Seriál The Witcher dostane i český dabing
Neděle — 18.8. 2019
Gamescom 2019 right Ads.pngBLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2019, Všechna práva vyhrazena
TOPlist

Nezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.


Name
Email
Comment
Or visit this link or this one