E3 2017: Ubisoft oznamuje Assassin's Creed: Origins

Assassins Creed Origins.png
A je to konečně tady, dlouho očekávaný Assassin's Creed je zpět, Ubisoft ho představil na konferenci Microsoftu, kde ukázal hodně nadupaný trailer, screeny nebo delší průběh hrou v 7 minutovém videu. Známe také datum vydání a platformy, na kterých se Origins objeví.
#Assassin's Creed: Origins je ve vývoji dlouhé roky, pracuje na něm stejný tým, jako na Black Flag, což by mělo zaručit pořádnou kvalitu. Hra je ve vývoji prakticky od té doby, co Black Flag vyšel, což znamená minimálně 4 roky. Ve hře se objeví prakticky všechno, o čem se dlouhé týdny spekuluje, podíváme se do Egypta, minimapička zmizí a nahradí ji kompas podobně jako ve Skyrimu například.

Chybět nebude potápění, boje v arénách na život a na smrt, žvěř nebo oblíbené hrobky, které nabídnou těžší puzzle hádanky, než kdy dříve. Hra nabídne více RPG styl, díky kterému máme bohatý strom dovedností, zbraně klasické, lepší nebo legendární, všimnout si můžeme i levelování postavy.

Origins vychází 27.10. 2017 pro PC, PS4 a XONE. Nechybí ani podpora čerstvě oznámené konzole Xbox One X. Nezapomeňte si pustit trailer a gameplay níže, osobně mám husí kůži, je to nádhera!
1.jpg
2.jpg
5.jpg
4.jpg
3.jpg
10.jpg
6.jpg
8.jpg
7.jpg
9.jpg12.06.2017 12:19:09
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one