E3 2017: Crytek představuje Hunt: Showdown

Hunt Showdown.jpg
Hru Crytek oznámil už před pár týdny, na detaily nebo nějaký in-game materiál jsme si však museli počkat. A dočkali jsme se, na E3 2017 se objevil live stream, záznam připravujeme. Prozatím tu máme pár screenshotů a již víme, co Hunt: Showdown vlastně bude.
Vývojářská společnost Crytek měla v posledních letech velké problémy, to způsobilo uzavření několika studií a konec prací na rozdělaných her. Tomu všemu nepomohla ani VR hra Robinson, která sice byla krásná, na dnešní poměry ale velmi krátka a předražena, což způsobilo další problémy.

Crytek tak potřeboval něco, co vydělá peníze, co lidi bude bavit a co se chytí na delší dobu. Tou má být právě představené #Hunt: Showdown, které nás vezme do free-to-play online otevřeného světa, kde se setká pět týmů, ty budou mít za úkol zlikvidovat monstra, které skrývají parádní loot, ten pokud získáte, zůstane Vám, nejste však jediní, kdo tohle chce, při lovu těchto menších a větších monster si musíme dát pozor na další týmy, kteří můžou čekat prakticky za každym křoví. 

Showdown nabídne krásnou grafickou stránku, tvrdí novináři, kteří viděli hru v gameplay záběrech na E3 2017. My si na prvni gameplay musíme počkat, večejně začne už dnes ve 22:30 našeho času. Prý je se na co těšit. Zatím tu máme pár screenshotů.
1.jpg
2.jpg
4.jpg
3.jpg



20.06.2017 13:58:28
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlist



Nezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one