E3 2014: Co nejvíce zaujalo a celkový přehled

e32014.png
E3 2014 je právě u konce a festival to byl opravdu nabitý, mohli jsme vidět nově oznámené hry, trailery a gameplay videa ze zatím málo informovaných her. Udělali jsme přehled toho, co nás nejvíce zaujalo, připsali platformy a nějaké ty informace.
TOP 5 her, které nás zaujaly:
#1 Grand Theft Auto: V
PC, PS4, XONE


Rockstar Games opravdu překvapili. Člověk už by ani nedoufal v tuto zprávu a ona přijde zrovna, když probíhá E3 2014 výstava. Rockstar oznámili, že již nějakou dobu pracují na #Grand Theft Auto: V pro PC a konzole další generace PlayStation 4 a Xbox One. Podle oficiálních informací se dočkáme upraveného enginu pro lepší stroje, ulice se více zaplní lidmi, to samé auty. Uvidíte kolem sebe mnohem více detailů a pohled do dálky prý také bude kvalitní. GTA V by mělo vyjít někdy v Listopadu 2014.
#2 Rainbow Six: Siege
PC, PS4, XONEUbisoft překvapil, když oznámil pokračování série Rainbow Six, která začala už při prvním PlayStationu. Dřívější informace hlásily, že Rainbow Six byl zrušen, Ubisoft po té oznámil, že hru pozastavili a je dočasně mimo, ovšem to už bylo skoro rok ticho, potom přišel festival E3 2014 a sním i taktická akční hra Rainbow Six a musíme říct, že celých cca 7 minut vypadalo naprosto parádně. #Rainbow Six: Siege vychází v roce 2015.
#3 Homefront: The Revolution
PC, PS4, XONETo, že Crytek bude pracovat na druhém díle Homefront víme už od aukce z roku 2013, kdy Crytek koupil značku od THQ. Několik dní před E3 2014 jsme mohli vidět oznamovací trailer, který vypadal více než dobře. Teď když jsme mohli vidět několik minut záběrů ze hry můžeme říct, že Homefront bude rozhodně jednou z nejočekávanějších her roku 2015. Otevřený svět, CryEngine a boj za svobodu v podání Cryteku, co může být lepší? #Homefront: The Revolution vychází v roce 2015.
#4 Rise of the Tomb Raider
PC, PS4, XONE, PS3, X360První Tomb Raider, který vyšel začátkem roku 2013 byl ohodnocený opravdu na vysoké úrovni, to samé s prodeji hry, to také zajistilo, že se dalšího pokračování dočkáme, bude to už v roce 2015 - 2016. Mlaďoučká Lara Croft bude opět vyslána na akci, kde ukáže to, co se naučila v první Tomb Raideru. Rise of the Tomb Raider vychází v roce 2015 - 2016.
#5 Star Wars: Battlefront
PC, PS4, XONETextKdyž Disney a EA podepsalo spolupráci a tím i oznámili Star Wars: Battlefront, začalo se hodně rychle spekulovat, zda-li nepůjde o klasický Battlefield se skiny Star Wars. Vidět jsme až do letošní E3 mohli pouze teaser, který toho moc neřekl, ovšem E3 2014 ukázala záběry ze hry v ranné alpha verzi a výsledek? Vypadá to určitě velmi dobře a my se těšíme na další informace o hře. #Star Wars: Battlefront vychází na jaře 2015.
Kompletní seznam videí z E3 2014 můžete vidět v naší speciální sekci věnované festivalu.
15.06.2014 03:23:22
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one