Dying Light nabídne možnost hrát stealth + další informace

dying light.jpg
Na horor Dying Light od tvůrců Dead Island by jsme málem zapoměli, ještě, že tvůrci odhalili nějaké nové informace o hře. Tentokrát prozradili, že hráči, kteří preferují stealth jej mohou ve hře 100% využít. Pomůže Vám k tomu také dlouhý strom dovedností, víme také něco nového o otevřeném světě.
Určitě jsou mezi námi hráči, kteří se těší až naběhnou do houfu zombie a rozsekaj každého, kdo se jim postaví do cesty a to hned několika různými možnostmi. Využít totiž budete moct prakticky vše, co uvidíte kolem sebe. Potom ta druhá sekce, kde mají hráči rádi například stealth, všude pěkně potichu bez upozornění na sebe. Procházet totiž budeme moct všude, co uvidíme, to samé vylézt kam koliv to jen bude možné - no přeci jen máme trochu parkourového umu.

Nově jsme se dnes dozvěděli, že celý děj se bude odehrávat kolem města Harran, které je samo o sobě fiktivní, přesto inspirovaný skutečnými místy na naší zemi. Hra poběží na Chrome 6 enginu, který myslel i na hráče se starými konzolemi - prý se dočkají "next-gen zážitku stejně, jako ostatní s PS4, XO nebo PC".

Dying Light poběží na krásných 1080p s 60FPS. Už nyní se ale můžete podívat na oficiální HW požadavky, které nejsou zrovna nízké.

#Dying Light vychází koncem roku 2014 pro PC, PS4, XO, PS3 a X360.
Zdroj: Examiner.com
07.02.2014 14:14:57
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one