Dva cheateři z Fortnite skončí u soudu

Fortnite Battle-royal.png
Epic Games proti cheaterům z Fortnite: Battle-royale zakročilo dost brutálně, hned dva z nich skončí u soudu kvůli porušení autorských práv (EULA). Aby jste totiž mohli podvádět, musíte přepsat kód hry, což u Epic Games jasně znamená porušení práv a doživotní ban na všechny jejich hry.
Cheatovat ve #Fortnite ani dalších hrách od Epic Games se rozhodně nevyplatí, předsvědčili se o tom nyní dva z nich. Epic Games již předalo trestní oznámení policii v Severní Karolíně, co se v takovém "udání" píše? Zkrátka, dva hráči porušili smluvní podmínky a autorská práva tím, že přepsali kód hry (stímto souhlasíte při instalaci), díky kterému měli nelegální výhody oproti jiným hráčům, například wallhack, aimbot či speedhack. 

Navíc studio prohlásilo, že nesnáší cheatery a vědí, že je nesnášíme ani my a tak se rozhodli, že všichni permanentně zabanovaní budou následovat. A ne jen, že skončí u soudu, dostanou doživotvní ban na všechny nové hry Epic Games a to se rozhodně nevyplatí. Po obou cheaterech studio požaduje obrovských 150.000$ za porušení práv.13.10.2017 14:30:51
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one