Dragon Age: Inquisition využívá DRM ochranu DENUVO

dai.jpg
Bez jakého koliv upozornění, EA vydává Dragon Age: Inquisition s proti-pirátskou ochranou DENUVO, která je zatím opravdu neprolomitelná, zvýrazněme "zatím". Co na to ale řeknou samotní hráči, kteří si hru koupili nevíme, každopádně každá DRM ochrana je otravná, více v článku.
Možná už jste slyšeli o DRM ochraně #DENUVO. Využívájí ji zatím #Lords of the Fallen a #FIFA 15. Obě hry do teď nelze cracknout. Podařilo se pouze Lords of the Fallen, ovšem až do doby, než hra přešla právě na DENUVO. Teď už SKIDROW hlásí, že se cracku na obě hry nedočkáme. Kompletní článek o samotné DENUVO již připravujeme.

Teď, když vyšla Deluxe Edice pro Inqizici nového #Dragon Age, se zjistilo, že i další hra od EA využívá tuto ochranu a grupám se ji opět nedaří cracknout. Je to dobře, nebo špatně? To se asi ukáže až na samotných prodejích hry za několik týdnů.

Ale, je možné, že se vše podaří cracknout zítra, kdy hra oficiálně vychází pro všechny. Budeme informovat nebo sledujte naší kartu hry DA: Inquisition.17.11.2014 13:16:08
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one