Dojmy z uzavřené BETA verze hry Warframe + PREVIEW

waframe.png
Dnes jsme obdrželi email s aktivačním kódem do uzavřené BETA verze,  který nám zaslal officiální web Warframe. V tuto chvíli jsme hru dostatečně otestovali a připravili pro Vás článek s dojmy, co se nám líbilo, co se nám nelíbilo. Máme pro Vás videa a screeny ve FULL HD. Pojďme na to :)

Warframe 2013-01-03 12-45-13-10.png
Aktivační klíč nám přišel v odkazu na email. Na stránce jsme stáhli klient, který byl maximální velikostí 200 kb. Po té se nám spustila instalace a update. Vše trvalo přibližně 2 minuty. Po té jsme se dostali do hry, kde nás to hodilo do tutorialu - viz obrázek výše. Nastavil jsem si grafiku a detaily na maximálnía  šlo se na věc.

Po dokončení velmi lehkého tutoriálu následovalo menu a výběr planety, kde budeme bojovat. Na výběr jsou také 4 různé postavy.
.
.
EXCALIBUR

Asi nejideálnější řešení ve výběru postav. Umí vlastně vše, co se učíte v treninku. Má vcelku vyvážené schopnosti, takže se vším co má umí stejně dobře.

MAG

Ovládá a využívá okolní energie. Mag ovládá veškerou enegii a může tak velmi dobře znepříjemnit boj protihráčů. Je ideální pro hráče, kteří mají rádi vše rozbité, no zkrátka s ničím se neserou!

RHINO

Rhino je už podle názvu nejtěžší ze všech. Má obrovskou sílu a preferuje hlavně boj na blízko. Střelné zbraně není jeho nejsilnější stránka.

LOKI

Dobrá volba pro prokročilé hráče. Loki nabízí pomalu vše, co tři rasy před ním. Pokud si troufnete na vše najendou, doporučujeme Vám právě tuto volbu!
Warframe 2013-01-03 12-50-22-52.png
První souboj ve hře na mě působil velmi lacině. Hra vypadá jak alpha z podprůměrných Free To Play her. Co se mi například velmi líbilo byl souboj s mečem, nebo co to máme za šavli. 

Grafika se zdála být celkem průměrná. Ačkoli video jsme nenatáčeli v plných detailech, nastavené jsme to měli. I tak hra zaostává za dnešními hrami. Možná se to po finálním vydání změní. 

Střelba připomíná klasiku dnešních TPS her. Nabíjení není až tak rychlé, což se celkem dobré. Nabíjení má i ukazatel, takže přesně víte, za jak dlouho se zbraň dobije. Přehazování zbaní - s sebou můžete vzít 2 zbraně + měč, který zahodit ani nejde.

Cestou, kterou jsme kráčel po vesmírné lodi jsem přece jen našel i další zajímavé zbraně jako je sniper, který se samozřejmě hodí na dlouhé chodby a je silnější než automatické zbraně. 

Vše začíná výběrem jedné z planet naší soustavy. Vše, kde je zámek je samozřejmě přístup odepřen. To ale vůbec nevadí. Na všechny planety se časem dostaneme. Celý děj je vlastně o válce ve vesmíru. 

To je vlastně vše o ději. Zkrátka bojujete, zlepšujete se, dostáváte se na další planety sluneční soustavy. Bohužel hra vyžaduje neustálé připojení k internetu, takže si ji alespoň v BETA verzi offline nezahrajeme. K dispozici máme také coop. 

Klíče do hry naleznete zde. Pospěšte si, jsou jen dočasně rozdávané.

04.01.2013 10:34:00
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
 
 
SPITE.cz © 2011 - 2021, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, XBOX a Nintendo Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one