Dočkáme se někdy pokračování Dishonored?

Dishonored.jpg
Středa - 15.8. 2018             Autor: Jakub Hergesell

Bethesda se na QuakeConu zmínila i o stealth akci Dishonored od studia Arkane. Dočkáme se někdy pokračování nebo tahle značka bohužel skončí na dvou dílech? Celkem rozsáhle se o tom tvůrci zmínili.
Dishonored rozhodně patří mezi nejlepší singleplayerové hry, které kdy byly vytvořeny. První díl předčil očekávání, zatím co druhý nebyl špatný, už se ale tolik neprodával, je tedy šance, že by Bethesda byla pro trojku? I o tom se studio zmínilo na QuakeConu 2018. 

#Dishonored nyní odpočívá, říká herní designer Ricardo Bare. Dishonored 3 prozatím v plánech není, pokud ale vyjde, dočká se mnoho změn. Ricardo říká, že by rád, aby se značka vydala trošku jiným směrem a byla tu pro větší sortu lidí, tzn. asi trošku více arkádové a ne tak obtížné mise a soubojový systém. Navíc nadhodil informaci o tom, že by do hry mohli zapojit o možnost online hraní (pravděpodobně s jinými hráči). 

"Potřebujeme teď více času", říká Ricardo. Stoprocentní tedy je, že Dishonored 3 se jen tak nedočkáme.15.08.2018 12:39:57
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one