Do PUBG míří patch 1.0, co přinese?

Neděle - 29.10. 2017           Autor: Jakub Hergesell

Všichni určitě netrpělivě (asi jako my) vyhlížíte nejočekávanější patch pro PUBG, kterým je 1.0. Kdy vyjde první ze tří verzí a co nabídne? + informace o novém systému přelézání.
PUBG climb.png
Jsem si téměř jistý, že Vás všechny nadchlo video z E3 2017, kde Bluehole ukázalo asi nejočekávanější novinku, která během podzimu dorazí do #Playerunknown's Battlegrounds. Tím je jednoznačně přeskakování překážek, možnost vylézt na vyšší místa či proskočit i menším okénkem. A tohle všechno je téměř za dvěřmi. Už příští týden totiž verze 1.0 dorazí na Test servery, kde se nějakých pár dnů zdrží, pak už se klasicky pustí na veřejné servery.

Teď ale ještě k novém systému "lezení". Podle oficiálních zdrojů půjde vylézt se schovanou zbraní až do výšky 2.3 metru (tzn; do větších výšek, než je naše postava). Pokud se rozhodnete přeskočit objekt se zbraní, musíte si vybrat něco nižšího, takový plot třeba půjde, nesmí však být vyšší než 1 metr. Záležet také bude na rychlosti běhu, pokud poběžíte plnou rychlostí, postava Vám překážku zdolá rychleji, než při běžném pomalém běhu.

Tvůrci dále informují, že použili více než 40 animací kolem celého přeskakování/proskakování. Připravit se také máme na spousty chyb, vývojáři prosí, aby jsme strávili na Testovacích serverech co nejvíce času pro co největší feedback. 

PATCH 1.0 (první fáze ze tří)
 
  • Přeskakování objektů a lezení
  • Změny v ovládání vozidel
  • Změny balistiky (přesněji snad ještě upřesníme)
  • Optimalizace hry a klientu
  • Aktualizace a vylepšení anticheatu
 
Patch 1.0 vyjde už v úterý 31.10. 2017.29.10.2017 15:25:45
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one