Do Counter Strike: Global Offensive konečně přichází možnost spraye

Counter Strike Global Offensive.png
Pokud jste někdy hráli legendu online střílečky Counter Strike 1.6, což věřím, že hráli, tak jste určitě minimálně několikrát zaprejovali na zdi, na zem, prostě kamkoliv. Tahle klasicka ale bohužel skončila u Global Offensive. Teď, po dlouhých letech se vrací, má však malý háček.
Do právě nejhranějšího dílu značky Counter Strike s podtitulem #Global Offensive právě dorazila aktualizace, která podporuje/dovoluje hráčům sprejoval různé obrázky nabindované na tlačítko "T" tak, jako tomu bylo v Counter Strike 1.6, Promodu i Source. Jenže než se začnete radovat (já osobně jsem byl ujetej na sprejování v CS 1.6), tak dávejte pozor. Aby jste totiž sprejování mohli používat, musíte to Valve nejdřív zaplatit. Z Global Offensive se tak stává slušná pračka na peníze, nepřehání to už Valve?

Ve hře si však sprejování můžete vyzkoušet i zdarma, prvních 50 obrázků je zadarmo, pak už si službu musíte zakoupit. Sprejování ve hře však není jedinou novinkou, Valve například opět mění zvuky výstřelů všech zbraní.09.10.2016 20:05:28
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one