Dnes vychází Miscreated, post-apo survival v otevřeném světě

Středa - 19.12. 2018               Autor: Jakub Hergesell

Malé nezávislé studio Entrada Interactive právě vydalo na Steamu multiplayerový survival v post-apokalyptickém, otevřeném světě. Běží na CryEngine a nevypadá vůbec špatně. Pojďme si hru trochu přiblížit.
Že je tu málo kvalitních survival, post-apo multiplayerových her? To rozhodně, změní se něco po vydání Miscreated od indie studia Entrada Inc.? Doufejme, první záběry nevypadají vůbec špatně, o hře jsme popravdě neměli tušení až do dnes, a je to škoda. 

Na první pohled připomíná DAYZ, které je i po letech vývoje zabugované a spousta věcí nefunguje tak, jak by měla. To už se nedá říct o Miscreated, které se liší například.. místo zombíků Vás mohou napadnout mutanti různých velikostí. Ve hře najdeme až 100 různých zbraní, které podle videí nebude uplně těžké najít, nestrávíte tedy hledáním nábojů jako v DAYZ klidně i několik hodin. Miscreated nabízí dynamicky měnící se počasí, sníh, déšť, slunečno ale i radiační bouři. Každé počasí může mít dopad na zdraví Vaší postavy. 
1.jpg
2.jpg
3.jpg
4.jpg
Těšit se můžete na stavění budov, craftění, spousty druhů oblečení, až 15 druhů vozidel, které je nutno opravovat, lovit zvěř pro dostatek potravy, husté lesy a moderní města/vesničky. Vše jede na CryEngine a pokud se ptáte na HW požadavky, podle oficiálních informací by nám měl stačit stroj s i5-6600, GTX 780 a 8 GB RAM a lepší samozřejmě.

Hru najdeme na Steamu za pouze necelých 18€.Miscreated.jpg
19.12.2018 07:23:46
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one