Dnes startuje otevřená BETA verze strategie Company of Heroes 2

c1.png
Dnes se na officiálních stránkách hry objevila zajímavá informace. Právě začíná otevřena BETA verze, to znamená, že pokud chcete zkusit nějakou tu strategii, máte možnost uplně všichni.  Hra pojede na novém enginu a pozor, BETA potrvá jen několik málo dnů, tak šup.


Otevřená BETA verze začíná právě dnes. Oznámil to samotný výrobce Relic Ent. Ovšem pokud hru chcete zkusit, pospěšte si, konec BETA verze je už 16.6. 2013, tedy za pár dní. 

BETA nabídne až 6 map v multiplayeru. Dosáhnout můžete až 45. úrovně, připojit se může kdykoliv Váš přítel do kooperace. Pokud o hru nakonec budete mít zájem, vše, co jste do té doby vybojovali Vám zůstane, ovšem jen pokud si hru koupíte a tím je myšleno například Steam verze a to pouze do 60 dnů od konce BETA verze. 

Otevřená BETA verze se bude hodně podobat finálnímu vydání, šéf vývoje řekl, že v uzavřené beta verzi udělali velký pokrok a zrušili snad všechny chyby, na které se přišlo. Hra poběží na zcela novém a výborném enginu Essence 3.0.

Pokud máte zájem o vyzkoušení Company of Heroes 2 a máte nainstalovaný Steam, klikněte zde a hru můžete ihned stahovat na svůj účet. Vše, co po Vás hra bude vyžadovat se Vám ukáže, tak hurá do války. Pokud nemáte ani Steam, jděte na officiální stránku steampowered.com a klient si zdarma stáhnete za necelou sekundu.
.

12.06.2013 10:12:16
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one