Dnes byla oznámena hra Nether, inspirovat se bude DayZ

n1.png
Dnes zcela neznámá společnost z Chicaga oznámila survival onlinovku v otevřeném světě. Pohybovat by jsme se měli výhradně jen v Chicagu. Inspiraci si tvůrci berou například z Dayz, kde jsou hlavními povinnostmi vybavit se, najít jídlo a skrýš, podívejte na obrázky a gameplay.


Tento žánr se poslední dobou stal velmi oblíbeným, ovšem jeho ztvárnění už ne. Stejně jako #The War Z, kde si výrobci vzali inspiraci z #DayZ, použili nakonec vlastně všechno, co v Dayz bylo a nakonec hra stojí uplně za prd, zkrátka se nepovedla, ted můžeme čekat na to, sčím přijde Phospor Games studio. 

Hra #Nether nabídne online hraní v otevřeném světě, kde ale nebudou zombies, ve městě samozřejmě potkáte nějaké ty přeživší a nakažené obludy, sámi netušíme co to má být, vidět je můžete bud na screenu níže, či v gameplay videu.

Hra se bude lišit především možnostmi, Dayz a WarZ nabídli otevřené světy, ovšem už né tak velké města jako plánuje Nether. Zde se tvůrci soustředí především na městskou akci ve městě Chicago, kde budete moct chodit do velkých budov, z kterých je možné udělat si základnu, k tomu Vám samozřejmě pomůže material, z kterého barikády postavíte. Založit si budete moct různé klany, které můžete zabydlet právě v těchto budovách a prý jich bude požehnaně.

Na jedné mapě bude moct být pouze 64 hráčů, z toho můžeme odvodit, že to až tak velká lokalita nebude, nebot tvůrci upozornují na to, že bude hodně, hodně možností, kam se schovat před bandity. 

#Nether zatím nemá datum vydání, bude prý zatím hlavně PC záležitostí a jestli bude Free-to-play? Tak to se také neví, pokud chcete dostávat všechny informace o této hře, jděte na officiální stránky a přihlašte se do newslatteru. My Vás při dalších informacích samozřejmě budeme informovat.
5.jpg
1.jpg
4.jpg
2.jpg
3.jpg
16.08.2013 14:47:28
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2021, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, XBOX a Nintendo Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one