Disney přemýšlí o dodělání Star Wars: 1313

Star Wars 1313.png
O Star Wars světě teď slyšíme snad každý den, jednou to jsou mobilní hry, po druhý jde o film a pak zase o Battlefront. V tom další případě jde o Star Wars hry, které jsou ve vývoji, jenže teď přichází z Disney velmi dobrá zpráva. Star Wars: 1313 prý nemusí být mrtvou hrou.
#Star Wars: 1313 jsme Vám představovali už v roce 2012, kdy na hře pracovalo již dnes zavřené herní studio LucasArts. Podle oficiálních zpráv jim Disney vzalo práva kvůli nekonečnému čekání a neustálé poptávky po financích, hra zkrátka byla moc drahá na to, jak se nic nedělo. Jenže LucasArts dělalo na vícero her ze světa Star Wars a teď, po dlouhé době, co Disney dalo práva EA se začíná mluvit o ukončených projektech.

Řeč je především o asi nejočekávanějí Star Wars hře 1313. Disney se asi zalíbil obrovský marketing, dnes můžete vidět Star Wars všude, kam se jen podíváte a oni samozřejmě vědí, že lidé se na Star Wars: 1313 opravdu těšili. Jenže před nějakou dobou Disney smazalo všechna videa ohledně hry, vypadalo to tedy tak, že projekt šel bohužel k ledu, teď se vše ale asi otáčí.

Co ale se Star Wars hrou, na které pracují tvůrci Dead Space? Ty podle oficiální zprávy pracují na duchovním nástupci 1313. No uvidíme, jak tohle všechno dopadne, třeba se příští E3 2016 dočkáme hodně zajímavého oznámení.

Zachovalo se jediné video a to rovnou 6 minutový gameplay z vývojářského dema + preview. Star Wars: 1313 prý mělo být o hrdinovi - Boba Fett.10.12.2015 16:33:44
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one