Dishonored - další video a nové informace

disi.png
Včera jsme Vás informovali o nové hře, která bude naprosto originální. Ano, výrobce si vzal několik nápadů z jiných her, i na hře bude pracovat několik nejlepších výrobců, ale i tak se hra bude řadit mezi TOP hry vůbec. Máme další video...
a několik zajímavých informací, které jsme se dozvěděli z dnešního Interviu s vývojáři. Již včera jsme Vás psali, že na hře pracujou tito vývojáři

- Assassins Creed
- Deus Ex
- Half-Life 2

Dnes ale přišla zpráva, že se do týmu přidává i několik vývojářů z hry Bioshock a Mirorr´s Edge. První informace poukazují na to, že to bude jedna z nejdelších a nejrozsáhlejších her vůbec. To čekejme tedy 20 GB velikost (muj typ). Celá mapa a děj bude smyšlený. Postavy, vozidla nebo budovy jsou vymyšlené. Co hra na hře bude typické je parkour, který můžete vidět v dalším traileru. 

Naše postava bude mít hned několik nadpřirozených schopností. Jednu z nich můžete vidět ve videu přesně na 4:25, kdy vlastně zastavíte čas a v klidu zabijete nepřátelé, ovšem musíte být rychlý, než Vás kulky sejmou. Několik vchodů do měst nebo náměstí budou hlídat vojáci, nebo elektrické "vedení", které Vás po vstupu usmaží. Brutalita ve hře bude jedna z věcí, které se nevyhneme. Rating už teď tipuji na 18+, to si ale ještě počkáme, jak to ohodnotí pegi. 

Hra má vyjít už tento rok, to se zdá být skvělé, ovšem bojím se odložení až na léto roku 2013, jak již tomu je zvykem. Dle všeho Dishonored vyjde na Xbox, PS a PC.


▼ Zobrazit více novinek o  -  Dishonored
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "7616"
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
27.04.2012 00:30:07
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one