DICE: "Nechceme autentické hry, ale zábavné" reagují na kritiku Battlefield V

Pátek - 25.5. 2018              Autor: Jakub Hergesell

Po středečním odhalení Battlefield V, který nás vezme do druhé světové se komunita rozdělila na dvě půlky, zatím co jedna trailer miluje, druhá nadává a nelíbí se jim chaotické chování a novinky ve hře, co na to DICE?
Ve středu proběhl oficiální stream EA, kde studio DICE ukázalo první trailer letošního #Battlefield V. Ten někoho nadchnul, někoho přivedl do rozpaků, tohle že je druhá světová válka? Ta rychlost tanků, ta nemyslná destrukce, robotické ruce, tolik žen ve frontách a ty pomalované obličeje?

Všechny tyto věci opravdu byly ve druhé světové válce, samozřejmě ale ne v takové míře. Robotické ruce, které můžeme vidět například u slečny v 0:25 (video níže) ve válce opravdu byly, nešlo snimy manipulovat tak, abyste v klídku drželi zbraně, přesto je vojáci vážně měli. Pomalované obličeje ve druhé světové? I to se opravdu dělo, vojáci tím chtěli zastrašit nepřítele a ukázat nebojácnost. 

Rychlost tanků je samozřejmě přehnaná, ve hře by Vás po realistické rychlosti odpálil kde kdo, ani by Německé tanky neprojely tahle hladce budovou. Ani tolik žen se zdaleka neobjevilo ve druhé světové.

DICE pro negativní reakce má jednu odpověď.
"Nechceme autentické hry, ale zábavné. A vždy jsme to tak co se Battlefieldu týče dělali" - Battlefield V.jpg
25.05.2018 13:48:30
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one