DICE a EA neplánují vydávat každý rok nový Battlefield

e1.png
Hráčům se moc nelíbilo, že DICE plánuje další díl už na letošní rok. Jsou stále nespokojení s Battlefield 3 a jeho bugy. DICE promluvilo a ujistilo hráče, že Battlefield 5 jen tak brzo nevyjde. EA má stále co vydávat, Battlefront, Titalfall a prý budou další multiplayerovky.


Švédské studio DICE informují, že neplánují vytvářet každý rok nový díl Battlefieldu. Z jejich strany by to bylo i dost neefektivní. Pokud by finálně nebyl vytvořený #Fostbite 3, tak by 4. díl BF určitě nebyl. Další díl přijde možná v roce 2016. 

Pokud se podíváme na soupisku vydání her EA, máme tam velké multiplayer tituly. Na rok 2014 je tam například exkluzivní hra #Titanfall pro PC a XBOX ONE. Na rok 2015 už velmi očekávaný díl #Star Wars: Battlefront. To byly jen multiplayer hry, během let do roku 2016 toho vyjde samozřejmě mnoho v singlu, co-po atd.

Podle EA lidé vydrží u online her, pokud je baví přibližně rok. Vědí to se svých statistik z ORIGINU. Jedno z rozhodnutí, proč nebude BF každý rok je dnes už zaniklá značka #Medal of Honor, která vyšla jako obrovská revoluce a tvůrci ji tak oddělali, že jí EA již nechce vydávat, asi moc dobře ví proč.

A Váš názor? Je další Battlefield 5 v roce 2016 brzy, nebo pozdě? Napište do komentářů.
.comments powered by Disqus
28.08.2013 13:54:50
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one