Destiny 2 můžete koupit také prostřednictvím WoW Tokenů

WoW Token.png
Na oficiálních stránkách Blizzardu se nyní objevila hodně zajímavá zpráva. Jelikož Destiny 2 patří pod Activision Blizzard, bude hra vydána exkluzivně na Battle.net klientu. To už víme, nás dnes ale zaujala zpráva, že Destiny 2 bude možné zakoupit skrze WoW Tokeny.
Tak tohle by asi nečekal nikdo, přesto se tak stane. Na oficiálních stránkách Blizzardu se objevila zpráva, že #Destiny 2 na PC půjde zakoupit i přes World of Warcraft Tokeny, což je speciální měna, kterou lze získat hned několika způsoby. Pokud tedy máte dostatek tokenů, nebude pro Vás problém zakoupit si Destiny 2 (PC) přes Battle.net klient (na Steamu ani jinde se hra neobjeví). 

Takové tokeny mají pouze hráči legendy World of Wacraft a tak asi není úplně třeba tokeny představovat. Přesto v rychlosti napíšeme, jak je lze například získat. Token je speciální měna, kterou můžeme získat vícero způsoby. Token si můžete koupit za realné peníze (20€), které ve hře vyměníte za goldy. Druhá možnost je zakoupit si Token a předplatit si ním 30 dní ve WoW. To v případě Destiny 2 udělat nechceme. A třetí možnost je koupit si token za goldy, které máte našetřené ve hře (WoW), na kolik tokenů ale Destiny 2 vyjde zatím nevíme. 21.06.2017 12:24:13
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one