Deník FORBES prohlásil, "Ubisoft se chová jako EA"

unity.jpg
Zahraniční deník Forbes.com dnes prohlásil, "Gratulujeme Ubisofte, jste nový EA". Proč takové slovní napadení? Podle deníku Forbes poslední vydání Ubisoftu byly velké zklamání, samý bug, samé downgrady, hodně se začaly objevovat mikrotransakce a další.
Pamatujete na ten obrovský marketing, kde Ubisoft psal, jak #Watch Dogs bude revoluční hra? Nebo jak nám ukázali vůbec první deseti minutový gameplay na E3 2012? Všechno vypadalo naprosto parádně, až do samotného vydání, potom byl vidět ten obrovský downgrade, který Ubisoft na poslední chvíli udělal. Detaily, efekty, vlastně vše Ubisoft ořezal a hra prostě nevypadala tak, jak ji prezentovali. Od té doby se na Ubisoft kouká jinak, teď ještě víc, když vyšel #Assassin's Creed: Unity, které dopadlo naprosto stejně. Měl to být krásný, revoluční díl, HW nároky odpovídaly tomu, co Ubisoft chystal, už to ale nebylo vidět v samotné hře.

Jenže downgrade není to jediné, proč Forbes napsal to, co napsal. Druhý problém jsou až neuvěřitelné bugy, kterých Watch Dogs mělo až až, to samé AC: Unity. Teď, když Ubisoft přidá nový obrázek z například #The Division, lidé hned po fotku píší, jak se těší na downgrade a bugy, jaké to bude zklamání a to nejsou zrovna dobré zprávy. Přesto tohle se totiž už děje EA několik let a tlak hráčů stále nekončí, spíše pokračuje. 

Jak to vidíte vy, jste spokojení s poslednímy díly od Ubisoftu? A bude The Division vypadat tak, jak jej nyní tvůrci prezentují?13.11.2014 16:07:46
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one