Délka hraní Ancestors: The Humankind Odyssey a další nové informace

Ancestors The Humankind Odyssey.jpg
Neděle - 14.4. 2019               Autor: Jakub Hergesell

Panache Digital Games právě prozradilo další důležité informace o Ancestors: The Humankind Odyssey. Dozvěděli jsme se délku herní doby nebo další informace, třeba o tom, že lze instantně zemřít.
Panache Digital Games připravuje už roky opičí survival simulator Ancestors: The Humankind Odyssey, kterého se dočkáme už letos a dlouho bychom čekat neměli. Přesto máme pořád spousty otázek, na některé z nich právě odpověděl autor hry Patrice Désilets. 

Prozradil, že kompletní dokončení hry nás vyjde přibližně až na 40 hodin, což je na dnešní hry opravdu dost. Velkou zajímavostí byl však systém přežití, nebo-li následky naší smrti. Že se ve hře umře, stává se, většinou se však "zmátoříme" a pokračujeme dál, Ancestors bude jiné, pokud se nějakým způsobem zabijeme a že možností bude hned několik, jako třeba vyhladovění, zabití predatorem nebo pád z velké výšky, nebudeme pokračovat za opičáka, kterého jsme do teď ovládali, hra nám přidělí nějakého jiného z naší party. 

To ale není vše, bude nutné se postarat o to, aby se klan opic neustále rozvíjel, pokud se tak nestane, může přijít možnost, že po naší smrti už nebude nikdo, za koho bychom hráli, což znamená definitivní konec a ztráta kompletního postupu ve hře, taková situace ale nastane vyjímečně. 

Ancestors vyjde už brzy exkluzivně na Epic Store, v roce 2020 pak i na Steamu, níže nových 10 minut ze hry.15.04.2019 11:46:44
Administrator
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2020, Všechna práva vyhrazena

TOPlist
Nezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one