Death Road - PREVIEW

5.png
1.4. 2012 - Death Road je nová akční závodní hra, kde jsou Vaše sci-fi auta budoucnosti vyzbrojené kulomety a několika rakety, které cestou sbíráte. Samozřejmě nechybí destrukce aut a nitro, které Vám rozhodně pomůže.
AZG je polský vývojářský tým, který vydal závodní titul Death Road. Několik podobných her již vyšlo, ale nezamzrí když alepsoň jednou ročně vyjde nějaká předělávka s lepšími grafickými prvky. Hra zatím vyšla pouze na PC pro Windows. Výrobce však slibuje později i na konzole Xbox a Playstation. Na Youtube zatím moc videí nebylo. Jedná se totiž o nezávislou společnost a o hře se nikde nešiřily žádné informace. U nás už hru můžete získat + sledujte první Gameplay ze hry.
1.png
Ve videu uvidíte všechny funkce s destrukce, které Vás budou doprovázet celou hru. Hra je spíš sci-fi, která je vytvořena v digitálním prostředí, které může připomínat kov. Poruchu Vašeho auta uvidíte podle prasklin na monitoru. Důležité je dojet samozřejmě v co nejlšpším pořadí a vůbec neni škoda nerozbít Vaše nepřátele. 
e.png
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "1406"
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
01.04.2012 20:23:47
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one