Dead Rising 4 byl naprostým propadákem

Dead Rising 4.png
Zombie rubačka Dead Rising 4 od Capcomu se prostě nepovedla, už od první chvíle nešlo o nic zázračného, bylo téměř jisté, že po vydání nepůjde o žádnou revoluční hru. A to se přesně podepsalo na prodeji, neprodalo se ani milión kopií.
Své fanoušky si jistě našel, přesto jde o jednu z nejhorších her za poslední roky, což dokázaly také velmi nízké prodeje. Tvůrci z Capcomu plánovali prodat minimálně 2 milióny kopií #Dead Rising 4, to se ale z daleka nepovedlo. Zatím co třetí díl šel celkem na odbyt, čtyřka teda absolutně ne. 

V první řadě šlo o chybu, dát hru jako exkluzivní na Xbox One a PC s Windows 10, tady se velké prodeje udělat nemohly a tak zkrátka museli udělat port na PS4 a další počítačové systémy Windows jako 7 nebo 8.1. Ale ani to nepomohlo, na PC se skrze Steam prodalo pouhých 55.000 kopií.

Doufejme, že pokud jestli někdy vyjde pětka, ať má něco víc, protože tohle se nemohlo vyplatit ani co se týče insvestic do hry. Capcom si naopak pochvaluje prodeje hororu Resident Evil 7 nebo bojovky Street Fighter 5.29.07.2017 23:24:46
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one