DayZ plánuje přidat auta, letadla a lepší lov zvěře

dayz.png
Dean Hall, hlavní tvůrce a především autor DayZ značky napsal blog, kde upřesnil co v dalších měsících plánují přidat a že toho nebude málo. Jedny z největších plánů jdou přidání základen hráčům, vozidla různých druhů nebo dokonce letadel, jak helikoptér, tak malých letadélek.
Alpha verze zatím probíhá podle plánů, ve hře je přibližně 20% věcí, které tam Dean Hall má v plánu ještě dát. Jeho další plány jsou jasné, jednoduché to nebude a hned to také nebude. Chce přidat několik základen pro hráče, kde najdete důležité věci jak ty lékární, tak zbrojní. Mezi další plány jsou také nejrůznější vozidla, ale ten poslední velký plán? Do vydání by tvůrci chtěli přidat také vrtulník a malé letadélka pro max 2 hráče, prý to tak velký svět potřebuje.

Zlepšit by se měl také lov zveře a to už za několik týdnů, tvůrci prý dnes a denně intenzivně pracují na vylepšení, každopádně máme čekat ještě více náročnější požadavky na hru co se týče těch HW a to především kvůli lepším animacím při házení předmětů, střílení z luku a další.

#DayZ: Standalone vyjde někdy začátkem roku 2015 pro PC a možná konzole PS4 a XO.
24.01.2014 06:59:11
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one