Marvel's Spider-Man 2 The Crew: Motorfest Far Cry 7 The Last of Us Part 3 Hogwarts Legacy

DayLight - první hra na Unreal Engine 4, máme info + screeny

daylight 3.png
Již včera Zombie Studio informovalo, že jejich první hra v tomto roce bude survival horor. Hned ukázali dva screeny ze hry a prozradili nějaké to základní info včetně toho, že hra poběží na úplně novém a užasném Unreal Engine 4.


Nový hororový titul jmenujícíc se Daylight vyjde už tento rok a poběží na Unreal Engine 4. Celkem dost přípomíná horor Outlast, který také vyjde v tomto roce a také se bude odehrávat v blázinci, kde budete mít k dipsozici pouze kameru/mobil. 

Tyto dvě hry se Vám budou možná plést, jen každá má plus v něčem jiném. Daylight poběží na skvělém Unreal Enginu 4 jako první hra a Outlast tvoří tým, který dělal na hrách jako je Assassins, Uncharted, Splinter Cell a Prince of Persia. Teď ale zpět k Daylight. 

Ve hře budem uvězněni v blázinci z kterého musíme uniknout. Vraždit a bránit se nebude možné, zkrátka mezi šílenci zbraně být nesmí a tak máme k dispozici pouze mobil, který nám napoví zdali se blíží nějaké monstra atd. Cestou můžeme najít světlice. Hru také můžete přirovnat k Amnesii, oblíbeným hororem který mimochodem letos vydá také další díl. 

Hra bude k dispozici někdy běhe léta na PC a na Steamu ji najdeme za 20€.
.
daylight 1.png
daylight 2.png
09.02.2013 11:45:47
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one