Další Assassin's Creed a Far Cry klidně až v roce 2018

Far Cry.png
Assassin's Creed i Far Cry jsou jedny z největších značek Ubisoftu a vůbec na světě. Toho také v Ubisoftu využívali a vydávali jeden díl za druhym, alespoň co se týče Assassin's Creed série. Far Cry vycházelo každé dva roky. Nyní by to ale mohlo být všechno úplně jinak.
Assassin's Creed byla jedna z nejoblíbenějších a nejprodávanějších her za poslední roky. Bohužel to Ubisoft ale tolik přeháněl, že jsme měli každý rok pomalu dva díly a bohužel, vždy s více chybami nebo nezajímavým dějem, jako například předposlední #Assassin's Creed: Unity. Stejně tak to schytalo #Far Cry: Primal, které sice vyšlo po dvou letech od čtyřky, kvalitou ale hodně strádalo. 

V Ubisoftu se tak rozhodli založit nová pravidla. Prioritou tak není každý rok vydat nový díl Assassin's Creed, stejně tak každé dva roky Far Cry. Nyní se na hrách bude pracovat mnohem déle a pokud se ukáže, že vývoj jde správným krokem a alpha funguje jak má, bude toho ještě stále hodně co dodělávat, prý hra vyjde minimálně rok po tom, co bude hratelná alpha verze.

Další díly těchto značek by tak klidně mohly vyjít až v roce 2018. Beztak ale počítáme s dalším Assassin's Creed už na příští rok.29.09.2016 14:14:58
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one