Crytek oznamuje akční hru Hunt: Showdown

Hunt Showdown.jpg
Konference E3 je pomalu za dveřmi a tak nás čeká období těch nejlepších informací ohledně očekávaných her a velkých studií. Například dnes se německý Crytek rozhodl oznámit akční hru Hunt: Showdown. Ukázali však pouze zatím teaser trailer, který prozradil jen malé detaily.
Že Vám název Hunt od Cryteku něco říká? Není divu, v roce 2014 totiž Crytek oznámil hru #Hunt: Horrors of the Gilded Age, kterou však nikdy nevydal a za dlouhé 3 roky o ni neřekl ani jediné slovo. Dokonce nezačala ani slibovaná beta, která měla začít to léto. Mělo jít o free-to-play hru, po velkých finančních problémech však ve společnosti proběhly velké změny, které zapříčinily zrušení některých studií, které se zabývaly právě free-to-play hrami.

A tak je tu první hra po velké krizi, Crytek právě oznámili #Hunt: Showdown. Bohužel ale nevíme žádné detaily krom toho, že hra poběží na CryEngine 5. Podle prvního oznamovacího teaser traileru by mohlo jít singleplayerovou hru, popřípadě co-operaci. My vše samozřejmě sledujeme a snad se brzy dozvíme první detaily.17.05.2017 00:48:40
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one