Crytek je opět ve finančních problémech

Crytek.png
Německá společnost Crytek je za poslední roky známá především špičkovou sérií Crysis a parádním herním enginem CryEngine, kdy nedavno představili již pátou generaci. Známá je ale také svými problémy s financemi, které podle nových zdrojů opět má. Blíží se Crytek svému konci?
Byla by obrovská škoda, kdyby skvělá Německá společnost #Crytek skončila právě kvůli nedostatku financí. Crytek vytvořili parádní sérii Crysis a vlastní CryEngine, který neustále vylepšují. Crytek se ale poslední roky ukazoval v médiích hlavní díky svým problémům s financemi, které nastaly už dávno dávno. Podařilo se to zjistit až když si zaměstnanci stěžovali na výplaty, které jim i třeba půl roku nepřišly. Naprosto stejnou situaci prožívají nyní. Už několikátý, údajně zaměstnanec Cryteku, přiznal, že výplaty opravdu nedostávají a situace ve společnosti je mizerná. 

Cryteku chybí pořádná hra, která by vydělala balík. Jejich posledními hrami byly VR tituly The Journey: Robinson a The Climb, pravděpodobně ale nedosáhly prodejem tak vysoko, jak se očekávalo, popřípadě potřebovalo (nutné také bylo prodat Homefront: The Revolution). Crytek musí přijít s něčim novým, jde sakra o talentované týmy, které vždy vytvářely revolučně vypadající hry. Tady už nezbyde nic, než vyřídit si půjčku, udělat Crysis 4 a nahrabat peníze, no uvidíme, sčím nakonec přijdou.14.12.2016 20:50:46
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one