Crysis 3 - základní informace o BETA verzi

crysis 3.png
Už za necelé dva dny začne veřejná BETA Crysis 3. Výrobce Crytek nyní informuje, co vlastně ve zkušebním otevřeném testu uvidíme. Dozvěděli jsme se, jaké mody a mapy si vyzkoušíme. Byl upřesněn i datum od do testu. Zveřejnili také officiální obal Crysis 3.


BETA verze začíná už 29.1. na všechny hlavní platformy - X360, PS3 a PC. BETA verze bude probíhat především z důvodu, aby jste nahlásili co nejvíce chyb ve hře, i když se zrovna u Crysis 3 neočekávají.

BETA nabídne nanooblek, který obsahuje desítky různých možností. Budeme si moct upravovat zbraně a dosáhnout až 10. úrovně.
.
HERNÍ REŽIMY
odd.png
Hunter

  • Herní systém tohoto režimu stojí na ústředním tématu přežití nejsilnějšího. Proti sobě na začátku stojí dva týmy. Dva trvale maskovaní lovci se střetnou se skupinou až čtrnácti agentů CELL, kteří čekají na evakuaci. Každý zabitý agent se do hry vrací jako lovec, aby se připojil k lovu na své bývalé spolubojovníky, a napětí tak postupně graduje k mohutnému finále. Pokud se alespoň jednomu z agentů podaří přežít kolo, lovci prohrávají. Mód Hunter pro obě strany představuje adrenalinovou zkoušku strategických schopností a bojových instinktů.
Crash site

  • Tento režim přináší klasický herní zážitek ve stylu King of the Hill. Mimozemské lodě na náhodných místech mapy shazují výsadkové kapsle. Hráči obou stran se musí zdržovat blízko havarovaných
.
MAPY
odd.png
Museum

Temné ruiny Muzea v centru Manhattanu, kde můžete svislost využít jako vaši výhodu.

.
Letiště

Blízko finanční čtvrti se nachází letiště, kde už příroda převzala vládu nad budovami a letadly v této rozsáhlé oblasti.
odd.png
10616365-1358341107-930894.jpg
.
Crysis 3 - BETA

BETA test začíná: 29.1. a končí 12.2. 2013. Plná verze potom vychází 22.2. 2013. Pokud si BETU budete chtít vyzkoušet, stačí navštívit sekci www.spite.cz/BETA, kde je Crysis 3 připraven.
27.01.2013 18:18:16
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one