Crysis 3 oficiálně oznámen + Trailer

1.png
Včera  bylo oficiálně oznámeno pokračování veleúspěšné střílečky Crysis. To jsme mohli vidět už před pár dny, kdy jsme Vás informovali, že EA udělalo chybu a zveřejnilo Crysis 3 na originu. Máme hned několik informací o dalším...
díle. Chyba, kterou EA udělali byla velmi konverzní. Celý svět spekuloval, zda jde o chybu či to EA jen udělalo naschvál. Viděli jsme také jeden velmi zajímavý poznatek od zástupců konkurenční společnosti, nebudeme jmenovat a bylo zde psáno.

,,EA to udělali schválně, aby viděli, jaký úspěch hra bude mít a jak hodně se o ní bude psát. Potom se podívají co lidé píšou aby se dle toho řídili''

Každopádně tenhle názor byl hodně zajímavý a lidé jedině souhlasili. Ale ať už to EA udělalo jak chce, ohlášení přišlo a stím rovnou několik screenu, které uvidíte v pokračování článku. Výrobce a komunita informovali o Traileru, který vyjde přesně 7 dní od zveřejnění  hry, tím pádem 23.4. 2012

Výrobce Crytek oznámil, že bude použit samozřejmě stále vylepšovaný CryEngine 3, který přinese krásný požitek ze hry. Co nás ovšem dvakrát nepotěšilo je, že se děj bude odehrávat opět v New Yorku, jakoby to nestačilo, vždyť každá druhá střílečka nebo adventura je právě tam.
2.jpg
3.jpg
New York ale nebude jako jindy. Bude naprosto prorostlí stromy, no jednoduše ho budeme moci přirovnat k deštnému pralesu. Mezi rozbítymi baráky budou liany, řeky a všude samá zeleň. Celé město obklopuje kopule, v které bude nová hrozba jménem "Prorok". Ano, opět půjdeme za stejného člověka, což jsme jedině rádi. 

Třetí díl přinese mnohá vylepšení, tím bude například upgradovaný nanooblek nebo zcela nová zbraň, kterou jsme mohli vidět na prvních obrázcích. Je to jedna z nejlepších smrtících zbraní, které využijeme. Cestou se setkáme se sedmin částmi města, které jsou obkolopovány nanokoulemy v kterých budeme nejobávanějším lovcem. 
4.jpg
5.jpg
Celý problém pro město udělala společnosti Cell, kteří lidem v celém městě namluvili, že jde pouze o jejich ochranu a nejlepší způsob, jak zničit Cephy. To byla samozřejmě lež a my jako Prorok budeme bojovat za lid a pomstíme každého z nich. Naše mise nebude vůbec jednoduchá. Roboti a další vymoženosti budou velkým problémem, s kterým se budeme muset vypořádat. Pohybovat se budeme New Yorkem v roce 2047.

Crysis 3 vyjde na jaře roku 2013  na Xbox, playstation a PC.
Více novinek oCrysis 3                    SPITE.cz na Facebooku, přidej se a pomoz rozšířit naši komunitu.
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "3310"
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
17.04.2012 10:43:21
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
 
 
SPITE.cz © 2011 - 2021, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, XBOX a Nintendo Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one