Crysis 3 - 7 divů Crysis 3 ve videích

wonders 7.png
Společnosti Eletronic Arts a Crytek spojili síly s řežisérem/filmařem Albertem Hughesem, aby pro nás vytvořili 7 divů z Crysis 3. Tyto video epizody nám představí Crysis 3 takový, jaký jej můžeme očekávat. Každé video má svůj popis co v něm uvidíte.


Celkem bude 7. epizod. Všechny Vám budeme přidávat do tohoto článku. Článek aktualizujeme při vydání další epizody. Nezapomeňte, že všechny epizody jsou s českými titulky, tak si je nezapomeňte zapnout.
.
.
1. Epizoda - Pekelné město
Text českého zástupce EAgamesCZ: Prorok se vrací do uvězněného New Yorku, ovládaného korporací CELL a jejich Nanodómem, v novém videu režírovaném Albertem Hughsem, pro které jsme vám přichystali i české titulky.

Dóm svobody přeměnil většinu města New York na deštný prales, kde proti jeho návštěvníkům stojí přerostlé stromy, husté bažiny a divoké řeky. Nebezpečí neznámého prostředí bude vyžadovat nové zbraně a taktiky - naštěstí je nanosuit více než dostačující na to, aby Prorok mohl porážet své nepřátele.
.
odd.png
2. Epizoda - Lov
Text českého zástupce EAgamesCZ: V této epizodě Sedmi divů Crysis 3 se Prorok připravuje na sundání elitní jednotky vojáků CELL - jenže není jediný, kdo zde loví.

Velmi silným technologickým rozšířením Nanosuitu bude ve třetím díle Crysis 3 predátorský luk. Bude disponovat ostrými šípy, jejichž hlavní využití je při pronikání brněním CEPH vetřelců, ale třeba i šípy opatřenými s elektrickým hrotem, který je perfektní na zneškodnění promočených či ustrašených nepřátel. Nezáleží, kdo proti vám stojí, predátorský luk vám vždycky nabídne možné řešení, jak se s kýmkoliv vypořádat.
.
odd.png
3. Epizoda - Příčina a následek
Text českého zástupce EAgamesCZ: Prorok používá smrtící kombinaci možností svého nanoobleku a smrtících zbraní, aby zaútočil na vojáky CELL, kteří chrání okolí bývalého finančního úřadu. V této epizodě zvolil režisér Albert Hughes tak trochu obrácený děj...
.
odd.png
4. Epizoda - Typhoon
Text českého zástupce EAgamesCZ: V misi, která nemá za cíl nic jiného než záchranu lidstva, obyčejná výzbroj Prorokovi stačit nebude. Seznamte se s Typhoonem, smrtící zbraň schopnou vystřelit až 500 ran za vteřinu.
.
odd.png
5. Epizoda - Perfect Weapon
Text českého zástupce EAgamesCZSprávný krejčí bude trvat na tom, že šaty dělají člověka. Sledujte Proroka a nejdokonalejší bojový oblek na světě v akci. A opět si nezapomeňte zapnout české titulky, které jsme připravili!
odd.png
6. Epizoda - Konec všech dnů
Text českého zástupce EAgamesCZAby zabránil konci světa, bude se muset Prorok utkat s organizací CELL Corporation i s mimozemskými vetřelci. Nanooblek bude jeho nejbližším spojencem.
.
odd.png
7. Epizoda - (čeká se...)
Text českého zástupce EAgamesCZ
.
14.02.2013 17:00:44
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one