Cracku pro SimCity se hráči jen tak nedočkají

simcity.png
Těšili jste se na Simcity? Tak Vám nejspíše nezbyde nic jinýho, než zajít do obchodu nebo stáhnout si hru za plnou cenu na Originu. Simcity se totiž cracknout nedá, alespoň né nyní. Buď se vytvoří jakýsi emulator, což není zrovna dobré, nebo si hru budete muset koupit.


EA se hájí, nutnost připojení k internetu vymysleli výrobci MAXIS. To je právě ten důvod, proč lidé, co si stahují hry nebudou moci cracknout SimCity, hra totiž využívá ochranu DRM, což není zrovna oblíbené a tuto ochranu už zrušil i velký Ubisoft.

Tento krok od EA a Maxis se nelíbí ani hráčům, kteří si hru koupili, zkrátka hru nechtějí hrát jen připojení, no bohužel to zatím na žádné změny nevypadá. 

EA říká: Hra není registrována jako singleplayer, má jít o multiplayerové hraní i když hrajete sami, offline mód nečekejte.

Hra běží na serverech od EA, i to je důvod, proč si to nehrajeme offline, prý by naše PC neunesly takový tlak. Takže tím se vše asi vyřešilo. 

SimCity


Nezbývá Vám asi nic jiného, než si SimCity koupit například na Originu. Máte tam jak základní verzi, tak deluxe. Pokud se Vám nechce dávat tolik peněz, zkuste si počkat na nějaký emulator stejně jako u Diablo 3 nebo War Z.
12.03.2013 10:49:56
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one