Crackerská skupina 3DM končí, co bude dál?

denuvo.jpg
Pokud stahujete hry z internetu, určitě jste se setkali s názvem crackerské, Čínské grupy 3DM, která si dokázala jako jediná poradit s proti-pirátskou ochranou Denuvo. Bohužel však ne s další aktualizovanou verzí, i to je důvod ukončení jejich prací. Čtěte více, možná se vrátí.
Denuvo či Čínskou grupu asi netřeba moc představovat. Když jsme po prvé slyšeli o protipirátské ochraně #Denuvo, brali jsme to s nadhledem, mělo jít o nepřemožitelnou DRM, kterou však grupy překonaly. Bohužel nebo bohudík, druhou a další verzi už nikoliv. Do dnes se nepodařilo cracknout FIFA 16 ani Just Cause 3 či Rise of the Tomb Raider. 

3DM to chtěli vzdát před několika týdny, kdy psali, že "Denuvo je stále lepší a vypadá to, že bude opravdu nepřekonatelné". Just Cause 3, které se pokoušeli 3 měsíce cracknout, se prostě nepodařilo, i to je důvod, proč 3DM Game končí. Tvrdí, že si dají rok pauzu a uvidí, jak hodně tím vývojáře her podpoří, na konci roku udělají statistiky, díky kterým se rozhodnou, zda se vrátí a budou pokračovat v tom, co do dnes dělali.

Nutno podotknout, že Denuvo nebude rozhodně nikdy v každé hře, jde o velmi nákladnou DRM, kterou si menší studia nemohou dovolit. 08.02.2016 11:37:04
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one