COD: Advanced Warfare se má od minulých dílu Call of Duty hodně lišit

aw.png
Už několik let po sobě vycházejí další a další díly Call of Duty. Jinak tomu nebude ani v budoucnu, teď má další díl na starost Sledgehammer studio, které tvrdí, že tohle bude úplně jiné Call of Duty, než jej známe z minulých dílů. Tvůrci i vypsali věci, které to mají dokazovat, čtěte dále.
Může nás ještě nějaký další díl Call of Duty překvapit svou originalitou, nebo vše bude naprosto stejné, jako každý jiný díl? Poslední díly nás posílají stále více a více do budoucnosti, Advanced Warfare se bude dokonce odehrávat až v roce 2054, dokáže ale nabídnout něco, co jsme ještě neviděli? Podle tvůrců ze Sledgehammer ano a chtějí to dokázat hned několika důkazy.

Očekávat prý můžeme velmi příjemnou změnu stejně, jako tomu bylo v roce 2007, kdy vyšel velmi parádní díl #Call of Duty: Modern Warfare 2. Do dnes je tento díl velmi hraný co se týče multiplayeru a mezi hráči velmi významný, co se týče série Call of Duty. Žádné další vydané díly zatím hráči neohodnotili tak, aby MW2 předčily. Přesně takový skok plánují tvůrci s Advanced Warfare a to je velmi příjemné poslouchat. 

Exoskeletony, které jste mohli vidět na obrázcích nebo v traileru, že nevíte, k čemu exosketelton je? Americká armáda jej testuje už od roku 2009. Tento zvláštní oblek z člověka udělá "robota". Že jste naprostí amatéři a nikdy by jste si netroufli jít do armády? Nevadí, oblek z Vás udělá naprostého profesionála. Teď ale zpět k inovacím a změnám, které byl z Call of Duty měly udělat opět oblíbenou sérii.

Dočkáme se ale i dalších novinek, tedy v herním světě, v tom realném už jsou tyto technologie využívané a testované pro budoucí válčení. Dočkáme se například granátů, ovšem ne jen těch vybuchujících, ale "skenovacích", které Vám přes zeď ukážou nepřátele, nebo chvilkové maskování neviditelnosti. Ve hře budou také magnetické rukavice, které nám dovolí lézt po zdech nebo technologie, která nás chvíli udrží ve vzduchu. Chybět nebudou ani dlouhé skoky.

Níže zatím jediný vydaný trailer:
#Call of Duty: Advanced Warfare vychází 4.11. 2014
05.05.2014 19:12:54
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one