Co se stane, když připojíte PlayStation VR k XONE nebo Wii U?

PlayStation VR.png
Jak už jste asi postřehli, virtuální realita pro hráče s konzolí PlayStation 4 od Sony se konečně prodává, a prodává se velmi dobře, možná až překvapivě hodně. To je ale nyní jedno. Spousta majitelů PlayStation VR vyzkoušelo připojit brýle k Xbox One nebo Wii U, co se stane?
Několik majitelů si svoje brýle pro virtuální realitu na PS4 naplno užívá, jenže co Xbox One a Wii U, který žádnou nemají? Spostu lidí tak napadlo, jestli náhodou #PS VR nebudou fungovat také na konkurenčních konzolí Xbox One a Wii U. Brýle překvapivě fungují, ovšem nenabídnou virtuální realitu, jen filmový režim ve 2D, k tomu všemu ještě nefunguje ani zvuk (vy to nezkoušejte, můžete si poškodit zrak, XONE a Wii U mají nízké rozlišení). Sony si tak dalo pozor a brýle nelze používat na jiných konzolích. 

Sony navíc hlásí, že letos plánují prodat více jak 2.6 miliónu kusů, mají na to už jen dva měsíce, přesto se zdá být realné, že výsledku dosáhnou, PS VR se totiž prodává velmi dobře a firma je už nyní v zisku.14.10.2016 15:31:58
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one